Rugsėjo 1-osios šventė!

• Paskelbta: 2024-09-03

Rugsėjo 1-ąją ne tik pradėjome dar vienus mokslo metus, bet ir atvertėme jau 102-ąjį gimnazijos istorijos puslapį! Šventė prasidėjo nuostabiais džiazo muzikos garsais, kurie visų šventėje dalyvavusių gimnazijos bendruomenės narių bei svečių mintis privertė nuklysti į iš vasaros į rudenį žengiančius, atėjusius naujuosius mokslo metus. Už nuostabius muzikos garsus dėkojame atlikėjui, kompozitoriui, multiinstrumentalistui Ąžuolui Paulauskui ir jo kolegai.

Pasveikinti gimnazijos bendruomenę tradiciškai atvyko Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas. Šventės metu įteikti savivaldybės padėkos raštai: Emai Vošterytei, Ugnei Petrikonytei, Melitai Bagdonaitei (už sėkmingą dalyvavimą tarptautiniame statistikos konkurse), Pijui Ranoniui (už dalyvavimą mokinių verslumo konkurse „eXpo“), Augustui Šameliui (už dalyvavimą mokinių verslumo konkurse „eXpo“), Viltei Rimkutei, Matui Palilioniui, Miglei Adomavičiūtei, Rokui Barauskui, Nojui Krisiūnui (už sėkmingą pasirodymą meninio skaitymo konkurse). Gimnazijos Tarybos iniciatyva apdovanoti ir piniginėmis premijomis paskatinti didžiausią mokymosi pažangą padarę gimnazistai Vika Šimbaraitė, Justė Ostrauskaitė ir Matas Strikulis. Mokslo metų pradžios šventėje tradiciškai dalyvavo ir ilgametis mokyklos rėmėjas ir bičiulis, verslininkas Rimas Želvys. Jo įsteigta premija šiais metais paskatinti abiturientai Pijus Ranonis, Melanija Jovaišytė, Ignė Čyžaitė ir mokytojas Faustas Petriškis.

Tikimės, kad šie mokslo metai gimnazijos bendruomenei bus kupini naujų atradimų bei smagių patirčių!

Aida Aurelija Garastaitė