Petro Vileišio 173-ųjų gimimo metinių minėjimas

• Paskelbta: 2024-02-01

Sausio 26 dieną vyko Petro Vileišio 173-ųjų gimimo metinių minėjimo renginys. Šventės metu tradiciškai pakrikštyti jaunieji Vileišiečių organizacijos nariai. Taip pat įteikti Vileišio fondo apdovanojimai labiausiai to nusipelniusiems. Šiais metais už pasiekimus apdovanoti: mokinys Nedas Stankevičius padėkos raštu už gerą mokymąsi, meninę veiklą ir aukštus pasiekimus respublikiniuose geografijos žinių konkursuose, mokinė Rugilė Paliukėnaitė padėkos raštu už puikų mokymąsi ir aukštus pasiekimus su literatūrine ir menine kūryba susijusiuose regiono ir šalies mokinių konkursuose bei mokytoja Inga Špokavičienė diplomu už iniciatyvas ir pastangas, įgyvendinant tarptautinės programos „Erasmus+“ veiklas gimnazijoje ir įgyjant šios programos 5 metų akreditaciją bendrojo ugdymo srityje. Renginio dalyviams nuotaiką pakėlė gimnazijos tautinių šokių kolektyvo „Apynėlis“ pasirodymai (vadovė Nida Sakalauskienė).

Aida Aurelija Garastaitė