Rugsėjo 1-osios šventė!

• Paskelbta: 2023-09-05

Rugsėjo 1-ąją tradiciškai minėjome dar vienų mokslo metų pradžią. Mokykla atvertė 101-ąjį savo gyvavimo istorijos puslapį. Šventę pradėjome klarneto garsais, muzikinį kūrinį atliko 3c klasės mokinys Rokas Masilionis. Kaip ir kiekvienais metais, mokslo metų pradžios šventė ypatinga tuo, kad jos metu bendruomenė pasitinka naują būrį gimnazistų - mūsų pirmokų. Jų šiemet, net 111. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktorės pareigas Loreta Liukpetrienė paskelbė mokslo metu pradžią.

Susirinkusius šventės dalyvius sveikino Pasvalio rajono meras Gintautas Gegužinskas, Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narys bei Gimnazijos tarybos pirmininkas Vaidotas Gikys. Taip pat, jau 18-tąjį kartą, mokyklos mecenatas, verslininkas, Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Želvys įteikė savo vardo premijas: mokytojai Monikai Grigaliūnienei - už nuoširdų ugdymo karjerai veiklų organizavimą, aktyvų bendradarbiavimą su alumnais ir visokeriopą pagalbą bendruomenei, 4a klasės mokiniui Pranui Bitinui - už aktyvų darbą mokinių savivaldoje ir pagalbą organizuojant renginius, 4a klasės mokinei Rugilei Paliukėnaitei - už kūrybinę visuomeninę veiklą garsinant gimnazijos vardą ne tik Pasvalio krašte, bet ir visoje Lietuvoje bei nuoširdžią pagalbą bendruomenei.

Aida Aurelija Garastaitė