Užsienio kalbų savaitė

• Paskelbta: 2023-04-03

Kovo 27-31 dienomis, gimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitės renginiai. Antradienį, 1-2 klasių mokiniai išbandė jėgas II-osios užsienio kalbos dailyraščio konkurse. Trečiadienį, aktų salėje vyko oratorių konkursas. Gimnazistai, kartu su svečiais iš Pakruojo ir Joniškėlio gimnazijų, stebino klausytojus įtaigiomis, taisyklingomis kalbomis bei savo oratorinio meno gebėjimais. Šių metų konkurso tema - Relations between nations are too important to be left to governments alone. Renginio metu, nuotaiką praskaidrino Gabrielės Vaškevičiūtės ir Gustės Račinskytės, mokytojo Fausto Petriškio atliekamos dainos. Ketvirtadienį, 110 kabinete, pirmų klasių mokiniai turėjo galimybę išgirsti mokinių ir mokytojų dalyvavusių projektinėje veikloje ispūdžius iš Ispanijos, o penktadienį, 2d klasė dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie Prancūziją?“. Visos savaitės metu, ilgąsias pertraukas praskaidrino skirtingomis kalbomis atliekama skirtingų šalių muzika.