Kovo 11-osios protmūšis

• Paskelbta: 2023-03-13

Kovo 10-ąją gimnazijoje vyko socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės organizuotas protmūšis, skirtas Kovo 11-ajai paminėti! Džiaugiamės gimnazistų aktyvumu – net 8 komandos „gliaudė“ istorijos mokytojo Sauliaus Skardžiaus parengtus klausimus. Smagu, kad renginyje savo komandą subūrė ir Pasvalio rajono politikai: Šarūnas Varna, Antanas Kairys, Helena Naglazienė bei Gediminas Žardeckas. Emocijų netrūko: džiugesys, azartas, nežinia, vienybės jausmas, bendradarbiavimas… Smagu, kad visų įsitraukimas buvo toks nuoširdus! Na, o šįkart stipriausia komanda buvo „Šelmiai“, 2-ąją vietą užėmė „Politikai“, 3-iąja vieta džiaugėsi „Dramokratų sąjunga“. Tačiau sveikinti norisi visas dalyvavusias komandas! Buvote nuostabūs! Ačiū grupei „KLEO“ už dainomis nuspalvintą vienybės jausmą!