91-osios laidos Paskutinio skambučio šventė

• Paskelbta: 2023-06-05

Birželio 1-ąją dieną, 91-ąjai abiturientų laidai nuskambėjo paskutinis skambutis... Tradiciškai šventė prasidėjo abiturientų pasitikimu prie mokyklos. 3 klasių mokiniai šventiškai atsikvėpti abiturientams neleido, paruošė smagią užduotį - pagal duotas aplinkybes ir daiktus susirikiuoti į bendrą nuotrauką. Po to, abiturientai buvo palydėti į klases, kur jų laukė paskutinė klasės valandėlė su auklėtojomis. Vėliau, abiturientai išsirikiavo į tradicinę eiseną. Tuomet, renginys persikėlė į Pasvalio kultūros centrą. Aikštėje priešais kultūros centrą, susirinkusi gausi žmonių minia išvydo jau tradicija tapusį abiturientų šokį. Po to, kultūros centro salėje abiturientų ir jų tėvelių laukė 3 klasių mokinių ir teatro mokytojos, režisierės A. Simonaitės paruošta šventinė programa. Dalinamės visos šventinės dienos akimirkomis!

Paskutinio skambučio šventinė diena