Karjeros diena 2024

• Paskelbta: 2024-02-13

Pasidalyta lyderystė – gražiausias ačiū, kurį gali duoti žmogus savo mokyklai ją baigus! Būtent jos vedini, vasario 12 dieną 12 gimnaziją baigusių žmonių dalinosi savosiomis patirtimis, patarimais, kaip atrasti save specialybių ir profesijų pasiūloje, įkvėpė nebijoti pasirinkimo klaidų, o drąsiai iš jų pasimokyti!

Karjeros diena – ne tik tradicinis gimnazijos renginys, bet ir vienas iš „Tūkstantmečio mokykla-I“ (TŪM) programos renginių. Džiaugiamės renginio dalyviais ir iš Pumpėnų, Joniškėlio bei Vaškų gimnazijų. Genetika, kosmetologija, policijos pareigūnų darbas, verslo sritis, teisė, odontologija, robotika, pedagogika, spaudos inžinerija, ekonomika… Tiek sričių tądien aptarta!

„Kalbėsiu apie potencialą, kurį turite kiekvienas iš Jūsų, tik galbūt dar nežinote kaip jį atrakinti‟, – tikimės, kad šie Alumno žodžiai tapo įkvėpimu Karjeros dienoje dalyvavusiems gimnazistams!

Aida Aurelija Garastaitė