Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

92-ąjai laidai liko tik šimtas dienų!

  • Paskelbė : Faustas Petriškis
  • Paskelbta: 2024-02-17
  • Kategorija: Renginiai

Vasario 15 dieną gimnazijoje vyko 92-osios laidos abiturientų Šimtadienio renginys. Tradiciškai šią šventę organizavo ir į ją kvietė abiturientai. Jie ir pradėjo šventinį renginį. Nuotaikingas teatralizuotas abiturientų pasirodymas apie jų kelionę į ateitį ir viktorina apie tai, ką jie patys ateityje veiks pralinksmino tiek renginio svečius, tiek pačius šventės kaltininkus. Po abiturientų į sceną žengė 11 klasės mokiniai - būsimi gimnazijos vyriausieji. 11 klasės mokiniai suvaidino močiutes, kurios eina pas būrėją, kad šis atsakytų, kaip seksis jų anūkams ateityje. O tie anūkai, lyg tyčia, labai primena keletą abiturientų... Po vienuoliktokų pasirodymo į sceną žengė abiturientų tėveliai. Tėvų atstovai surengė egzaminą abiturientų auklėtojoms - atpažinti savo auklėtinius iš ankstyvos vaikystės nuotraukų. Laimei, auklėtojai pateisino savo garbingą vardą. Po to, abiturientai išvydo trumpą filmą, kuriame praeitos laidos abiturientai, dabar jau studentai, dalijasi savo patirtimi ir patarimais. Po filmo, scenos priekyje susirinko gausus būrys tėvų ir linkėjo savo atžaloms sėkmės!

Nuotraukos:
Aida Aurelija Garastaitė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos