Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2021-2022 m. m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Regina Grubinskienė lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

2.

Vitalija Indrišionienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

3.

Birutė Lasauskienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

4.

Vitalija Skardžiuvienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
5.

Simona Stapulionienė

lietuvių kalbos mokytoja vyresnioji
6.

Vaida Garbštienė

lietuvių kalbos mokytoja mokytoja

Užsienio kalbų mokytojai

7.

Svitlana Bilobrovko anglų kalbos mokytoja vyresnioji

8.

Neringa Bitinienė anglų kalbos mokytoja metodininkė

9.

Inga Kučnerienė anglų kalbos mokytoja vyresnioji

10.

Rasa Mikniuvienė anglų kalbos mokytoja metodininkė

11.

Loreta Salinienė anglų kalbos mokytoja vyresnioji
12.

Inga Špokavičienė

anglų kalbos mokytoja mokytoja

13.

Violeta Šernienė

anglų, vokiečių kalbos mokytoja

metodininkė

14.

Vitalija Kanišauskaitė rusų kalbos mokytoja metodininkė
15.

Jūratė Rimšienė

rusų kalbos mokytoja metodininkė

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

16.

Aušrelė Damošienė matematikos mokytoja  metodininkė

17.

Valerija Demenienė matematikos mokytoja vyresnioji

18.

Gita Dulevičienė matematikos mokytoja metodininkė
19.

Sandra Ranonienė

matematikos mokytoja metodininkė

20.

Inga Jakubonienė informacinių technologijų mokytoja metodininkė

21.

Dalia Monkevičienė informacinių technologijų mokytoja metodininkė

Gamtos mokslų mokytojai

22.

Nerutė Augustonytė chemijos mokytoja metodininkė

23.

Danutė Užuotienė fizikos mokytoja metodininkė
24.

Ligita Vainauskienė

fizikos mokytoja vyresnioji
25.

Rūta Lukošiūnaitė

biologijos mokytoja vyresnioji
26.

Egidijus Petrulis

biologijos mokytojas vyresniojo
27.

Rasa Šimoliūnaitė

geografijos mokytoja vyresnioji
Socialinių mokslų mokytojai

28.

Loreta Liukpetrienė psichologijos mokytoja vyresnioji

29.

Gražvilė Tabokienė etikos mokytoja vyresnioji

30.

Ala Kutkauskienė tikybos mokytoja vyresnioji

31.

Birutė Palijanskienė

pilietiškumo ir teisės pagrindų,

istorijos mokytoja

metodininkė

32.

Saulius Skardžius

pilietiškumo ir teisės pagrindų,

istorijos mokytojas

metodininkas

33.

Monika Grigaliūnienė karjeros planavimo mokytoja metodininkė

34.

Asta Stipinienė geografijos, ekonomikos mokytoja vyresnioji

Menų ir sporto mokytojai

35.

Faustas Petriškis filmų kūrimo mokytojas mokytojas

36.

Dalia Baniulienė muzikos mokytoja metodininkė

37.

Aida Garastaitė fotografijos mokytoja  

38.

Rita Ebienė choreografijos mokytoja metodininkė

39.

Nida Sakalauskienė choreografijos, technologijų mokytoja metodininkė

40.

Asta Simonaitė  teatro mokytoja metodininkė
41.

Leonora Stravinskienė

dailės, technologijų mokytoja metodininkė
42.

Vytautas Stravinskas

dailės, technologijų mokytojas metodininkas
43.

Sigitas Paliulis

folkloro, jaunųjų gitaristų mokytojas  
44.

Sigitas Filmanavičius

kūno kultūros mokytojas vyresniojo
45.

Virginija Tamulionienė

kūno kultūros mokytoja metodininkė
46.

Žygimantas Vačikauskas

kūno kultūros mokytojas metodininkas
47.

Audrius Vanagas

kūno kultūros mokytojas metodininkas
       
Atnaujinta: 2022-10-28
  • MUMS JAU ŠIMTAS!         
Pamokų laikas
4. 10.45 - 11.30
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25
  • 9. 15.30 - 16.15