Sporto šventė

• Paskelbta: 2022-06-16

Birželio 15-osios rytą, gimnazijos stadione, į sporto šventę susirinko gausus būrys mokytojų ir mokinių. Rytas prasidėjo mankšta - visi kartu sušokome Šimtmečio šokį. Tada, klasės susiskirstė į komandas ir varžybos prasidėjo. Mokiniai išbandė jėgas šuolio į tolį įsibėgėjus, estafetinio bėgimo rungtyse. Vėliau, klasių komandos susitiko žolės riedulio varžybose. Visos šventės metu, vyko ir papildomos rungtys: futbolo - baudinių smūgiavimas į skersinį, 16 kilogramų giros kilmojimas, lėkščiasvydis, krepšinio - baudų metimai. Džiugu, kad papildomose rungtyse dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Susumavus klasių komandų rezultatus nugalėtojais tapo: 1 klasių grupėje - 1b, 2 klasių grupėje - 2c, 3 klasių grupėje - 3c klasė. Sveikiname nugalėtojus!

Meda Bedalytė, Ugnė Baltušytė