Šimtmečio pradžios minėjimas

• Paskelbta: 2022-05-25

Gegužės 23 dieną, per klasės valandėlę, visa gimnazijos bendruomenė susirinko prie Petro Vileišio paminklo tam, kad visi kartu garsiai galėtume ištarti: „Mums jau šimtas!

Pirmiausia buvo įteikti Petro Vileišio fondo apdovanojimai: mokytojai Vitalijai Skardžiuvienei  už etninės kultūros puoselėjimą gimnazijoje, puikų mokinių parengimą Jaunųjų filologų konkursams ir stropų sekretorės darbą Mokytojų taryboje, o 4b klasės mokiniui Matui Gudliauskui apdovanojimas įteiktas  už stropų mokymąsi,  puikius pasiekimus tiksliųjų ir gamtos mokslų olimpiadose bei konkursuose. Po iškilmingos dalies Astos Simonaitės vadovaujamų teatralų lūpomis atgijo mūsų gimnazijos  istorija. O galiausiai šimtmečio pradžios renginį vainikavo mokinius ir mokytojus kartu subūręs bendras šokis!

Aida Aurelija Garastaitė