Sveikiname konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ nugalėtojus!

• Paskelbta: 2022-12-20
  • Kategorija: Didžiuojamės

2022 m. spalio 25 d. – lapkričio 18 d. vyko konkursas, skirtas 8–12 klasių mokiniams. Konkursą inicijuoja Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

Konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas. 2022 metų konkurso tema – skaidrumo ir sąžiningumo svarba miesto, miestelio, kaimo bendruomenėse.

Konkurso metu mokiniai atliko dvi užduotis: individualiai išsprendė testą ir kartu su bendraklasiais sukūrė kūrybinį darbą.

Mūsų gimnazistai 4c klasės mokiniai (auklėtoja Asta Stipinienė) Lukas Rinkūnas, Miglė Kubiliūtė, Domas Sakalauskas, Erlinga Kotryna Eidintaitė puikiai atliko abi užduotis ir užėmė pirmąją vietą šiame konkurse. Nugalėtojų apdovanojimų ceremonija vyko LR Prezidentūroje.

Mokinių kūrybinį darbą rasite: