Padėka šalies konkursų ir olimpiadų laureatams.

• Paskelbta: 2022-06-21
  • Kategorija: Didžiuojamės

Šiandienos rytas mokytojų kambaryje prasidėjo jaukiu susitikimu, kurio metu buvo pagerbti ir apdovanoti šalies konkursuose bei olimpiadose sėkmingai pasirodę ir gimnazijos vardą garsinę mokiniai bei juos sėkmingai paruošę mokytojai. 4c klasės mokinė Gabija Magelinskaitė sėkmingai pasirodė Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse, kuriame jos tautosakos darbas „Repčių ir Reinartų giminės istorijos“ užėmė III vietą. Jai padėjo ruoštis lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vitalija Skardžiuvienė. Melanija Jovaišytė užėmė I vietą respublikinėje technologijų olimpiadoje „Kūrybos virusas 2022“. Jai pasiruošti padėjo technologijų mokytoja Nida Sakalauskienė. Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso šalies etape, meninių kompozicijų 9-12 klasių grupėje Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomais (I vieta) apdovanoti Paula Augėnaitė, Danielė Krivickaitė, Melita Paškonytė, Ieva Mitkutė, Simas Varnauskas (meninė kompozicija „Poezijos pasivaikščiojimai sekmadienio vakarą Pasvalyje“, juos ruošė teatro mokytoja, režisierė Asta Simonaitė). Visi laureatai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o jų mokytojos – gėlėmis. Po apdovanojimų, susitikimo dalyviai vaišinosi arbata ir dalijosi savo patirtimis bei įspūdžiais. Didžiuojamės mokiniais, jų mokytojais bei linkime jiems sėkmės ateityje!

Aida Garastaitė