Pasvalio P. Vileišio gimnazijos skaitovų šuolis į aukščiausius pasiekimus

• Paskelbta: 2022-04-11
  • Kategorija: Didžiuojamės

P. Vileišio gimnazijos skaitovai respublikiniame ture rungėsi su 14 meninių kompozicijų iš įvairių Lietuvos miestų ir pelnė patį aukščiausią - I laipsnio Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos laureato diplomą ir medalį. Skaitovai: Paula Augėnaitė, Danielė Krivickaitė, Melita Paškonytė, Ieva Mitkutė, Simas Varnauskas (mokytoja Asta Simonaitė) pristatė meninę kompoziciją  „Poezijos pasivaikščiojimai sekmadienio vakarą Pasvalyje“. Smagu pasidžiaugti, kad pasvaliečiai nustebino visus savo išskirtinumu ir nuoširdumu pristatydami išskirtinai tik savo krašto poetų eiles. Toks unikalus pasirodymas sužavėjo komisijos narius, kurie negailėjo kompozicijai pagiriamųjų žodžių. Kompozicijos kūrybiniame laikotarpyje dalyvavo ir gimnazistas Justas Pociūnas, tik tą dieną, kai vyko filmavimas, jis apsirgo, todėl į apdovanotojų sąrašą nepateko.

Prie pasirodymo sėkmės prisidėjo ir gimnazistų filmavimo komanda, kuriai vadovauja mokytojas Faustas Petriškis. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo gimnazijos kūrybiniais pasiekimais.