Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

Gimnazistės – tarp stipriausių šalies lengvaatlečių

  • Paskelbė : Faustas Petriškis
  • Paskelbta: 2026-05-22
  • Kategorija: Aktualijos

Gimnazistės – tarp stipriausių šalies lengvaatlečių

Gegužės 21 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinės komandinės varžybos. Jose puikiai pasirodė Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos merginų komanda, iškovojusi garbingą trečiąją vietą.

Prizininkėmis tapo Eva Stulgaitė, Austėja Krūvelytė, Ieva Čirvinskaitė, Miglė Salučkaitė, Gerda Varekojytė ir Gabija Varekojytė. Moksleives varžyboms ruošė fizinio ugdymo mokytoja Virginija Tamulionienė.

Džiugina ir individualūs pasiekimai – šuolio į tolį rungtyje trečiąsias vietas iškovojo Miglė Salučkaitė ir Tadas Velykis.

Sveikiname sportininkus ir jų mokytoją su puikiais rezultatais bei linkime dar daugiau pergalių ateityje! 🏆👏💪

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • MUMS JAU ŠIMTAS!         
Naujienų archyvas