Lietuvių kalba ir literatūra

2021-2022 m. m.

RESPUBLIKINIS KŪRYBINĖS RAIŠKOS KONKURSAS „EILĖRAŠČIO MENAS IR JO INTERPRETACIJA“, SKIRTAS PROF. VANDAI ZABORSKAITEI ATMINTI (DALYVAVO 12 MOK., PRIZININKŲ )

Rugilė Paliukėnaitė, 2a

Apdovanoti specialiais prizais:

Ugnius Marcinkus, 1d

Žemyna Zavistauskaitė, 2b

Viktorija Pučekaitė, 2b

Konkursui mokinius parengė mokytojos Regina Grubinskienė ir Eleonora Stravinskienė.

54-ASIS LIETUVOS MOKINIŲ JAUNŲJŲ FILOLOGŲ KONKURSAS, RAJONINIS ETAPAS

I vieta

Eimantė Trybytė, 3b mokytoja Rasa Mikniuvienė. Vertimų sekcija. Vaikų poezijos vertimas iš anglų kalbos

Gabija Magelinskaitė, 4c mokytoja Vitalija Skardžiuvienė. Tautosakos sekcija. Tautosakos rinkinys „Repčių ir Reinartų giminės istorijos“

Vaida Bubrevičiūtė, 4c mokytoja Regina Grubinskienė. Poezijos sekcija. Eilėraščių rinkinys „Klodai“

II vieta

Rugilė Paliukėnaitė, 2a mokytoja Regina Grubinskienė. Poezijos sekcija. Eilėraščių rinkinys „Ritmo ir rimo keliu“

Klaudija Audickaitė, 3b mokytoja Regina Grubinskienė. Prozos sekcija. Miniatiūrų rinkinys „Pamatyti, išgirsi, pajusti...“

III vieta

Ugnė Strikulytė, 2c mokytoja Regina Grubinskienė. Prozos sekcija. Apsakymai ir miniatiūros

Erika Kairytė, 4b mokytoja Regina Grubinskienė. Poezijos sekcija. Eilėraščių rinkinys „Pamesta dalelė manęs“

LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADA 9–12/I-IV GIMN. KLASIŲ MOKINIAMS, RAJONINIS ETAPAS

I vieta

Nedas Stankevičius 2a, (pakviestas į respublikinį etapą), mokytoja Vitalija Skardžiuvienė

Kornelija Paškevičiūtė 4a, (pakviesta į respublikinį etapą),  mokytoja Genovaitė Jurėnaitė

Ugnius Marcinkus 1d, mokytoja Regina Grubinskienė

Ugnė Čekanauskaitė 3d, mokytoja Vitalija Indrišionienė

LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS 5–12/I-IV GIMN. KLASIŲ MOKINIAMS, RAJONINIS ETAPAS

Laureatai

Paula Augėnaitė 3d, Danielė Krivickaitė 4d, Melita Paškonytė 3d, Ieva Mitkutė
3b,  Simas Varnauskas 3b , Justas Pociūnas 3a  – poetinė kompozicija „Poezijos pasivaikščiojimai sekmadienio vakarą Pasvalyje“ pagal Pasvalio kraštiečių  H. Čigriejaus, V. Braziūno, M. Karčiausko, E. Matuzevičiaus, M. Lužytės, K. Pūro ir A. Žagrakalytės kūrybą. Mokytoja  Asta Simonaitė.

I vieta

Domas Sakalauskas 3c.  Sigitas Parulskis. „Šokiai“. Mokytoja  Asta Simonaitė.

II vieta

Ema Daunytė 2d. Ištrauka iš D. Opolskaitės knygos „Dienų piramidės“. Mokytoja  Asta Simonaitė.

III vieta

Skaiva Gudauskytė 2a. Bernardas Brazdžionis. „Neregio elegija". Mokytoja Vitalija Skardžiuvienė

Atnaujinta: 2024-01-11
  • MUMS JAU ŠIMTAS!