Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

2020–2021 m. m.

 

1. Mokinių pasiekimai Lietuvos mokinių olimpiadų rajoniniuose etapuose

 

32-osios Lietuvos mokinių (8-12 kl.) informatikos olimpiados rajono etapas

Martynas Rasikevičius 4c kl., I vieta,  mokytoja Dalia Monkevičienė

Matas Gudliauskas 3b kl., I vieta, mokytoja Dalia Monkevičienė

Ignas Ranonis 3b kl., I vieta, mokytoja Dalia Monkevičienė

Kristupas Jakubonis 4d kl., II vieta, mokytoja Dalia Monkevičienė

Tomas Lungis 3d kl., II vieta,  mokytoja Dalia Monkevičienė

 

68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9-12 kl.) rajono etapas

Vykintas Kaulinskas 2b kl., I vieta, mokytoja Ligita Vainauskienė

Skaiva Gudauskytė 1a kl., I vieta, mokytoja Dalija Kontenienė

Matas Gudliauskas 3b kl., I vieta, mokytoja Dalija Kontenienė

Kristupas Jakubonis 4d kl., I vieta,  mokytoja Danutė Užuotienė

Kamilė Miliškevičiūtė 4d kl., I vieta, mokytoja Danutė Užuotienė

Emilija Žigaitė  1a kl., II vieta, mokytoja Dalija Kontenienė

Arnas Činčius  1c kl. II vieta, mokytoja Dalija Kontenienė

Tomas Lungis 3d kl., II vieta,  mokytoja Dalija Kontenienė

Martynas Mažuolis 4d kl., II vieta, mokytoja Danutė Užuotienė

Domantas Vareika 2b kl. III vieta, mokytoja Ligita Vainauskienė

 

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11/III gimnazijos kl.) rajono etapas

Rugilė Katauskaitė 3b kl., I vieta, mokytoja Rasa Mikniuvienė

Dainius Ratkus 3c kl., II vieta,  mokytoja Inga Špokavičienė

Vilija Ranonytė 3c kl., III vieta, Inga Špokavičienė

 

28-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada (10– 11/II-III gimnazijos kl.) rajono etapas

Ugnė Čekanauskaitė 2d kl., II vieta, mokytoja Vitalija Kanišauskaitė

 

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.) rajono etapas

Gustas Baltrušiūnas 1c kl., I vieta, mokytoja Nerutė Augustonytė

Kornelija Paškevičiūtė 3a kl., I vieta,   mokytoja Nerutė Augustonytė

Gintaras Ubavičius 2b kl., I vieta,  mokytoja Birutė Triabienė

Martynas Balčiūnas 4d kl., I vieta,  mokytoja Birutė Triabienė

Rugilė Staniulytė 1d kl., II vieta, mokytoja Nerutė Augustonytė

Domantas Vareika 2b kl., II vieta, mokytoja Birutė Triabienė

Nojus Jereminas 4a k., II vieta, mokytoja Birutė Triabienė

Rugilė Paliukėnaitė 1a kl., III vieta, mokytoja Nerutė Augustonytė

Guoda Ilekytė 3a kl., III vieta, mokytoja Nerutė Augustonytė

Vykintas Kaulinskas 2b kl., III vieta, mokytoja Birutė Triabienė

Agnė Strelčiūnaitė 4b kl., III vieta, mokytoja. Birutė Triabienė

 

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada rajono etapas

Lukas Simsonas 4d kl., I vieta,  mokinys pasiruošė pats

 

69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9-12 kl.) rajono etapas

Matas Gudliauskas 3b kl., I vieta, mokytoja Gita Dulevičienė

Martynas Rasikevičius 4c kl., I vieta, mokytoja Gita Dulevičienė

Augustas Baršauskas 1a kl., I vieta, mokytoja Sandra Ranonienė

Evita Jakubonytė 1dkl., I vieta,  mokytoja Sandra Ranonienė

Domantas Vareika 2b kl., I vieta, mokytoja Sandra Ranonienė

Tomas Lungis  3d kl., II vieta, mokytoja Gita Dulevičienė

Miglė Tautkutė 1b kl., II vieta, mokytoja Sandra Ranonienė

Rugilė Mackevičiūtė 2d kl., II vieta, mokytoja Sandra Ranonienė

Kristupas Jakubonis 4d kl., II vieta, mokytoja Sandra Ranonienė

Gintaras Ubavičius 2b kl., III vieta, mokytoja Sandra Ranonienė

Kamilė Miliškevičiūtė 4d kl., III vieta,  mokytoja Sandra Ranonienė

 

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.) rajono etapas

Domantas Vareika 2b kl., I vieta,  mokytoja Egidijus Petrulis

Elzė Vitartaitė 1dkl., I vieta, mokytoja Egidijus Petrulis

Kornelija Paškevičiūtė 3a kl., I vieta,  mokytoja Egidijus Petrulis

Giedrė Rapševičiūtė 4d kl., I vieta, mokytoja Egidijus Petrulis

Agnė Strelčiūnaitė 4b kl., II vieta, mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

Rugilė Katauskaitė 3b kl., II vieta, mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

Ugnė Čekanauskaitė 2d kl,. II vieta, mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

Pranas Bitinas 1a kl., II vieta, mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

Nojus Jereminas 4a kl., III vieta,  mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

Rugilė Mackevičiūtė 2d kl., III vieta, mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

Rugilė Staniulytė 1d kl., III vieta, mokytoja Egidijus Petrulis

Morta Kaulinskaitė 3d kl. III vieta, mokytoja Egidijus Petrulis

 

53-iasis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

Vaida Bubrevičiūtė 3c kl., I vieta, mokytoja Vitalija Skardžiuvienė

Giedrė Rapševičiūtė, 4d kl., I vieta,  mokytoja Regina Grubinskienė

Simas Varnauskas 2b kl., II vieta, mokytoja Regina Grubinskienė

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 kl. mokiniams

Nedas Statkevičius 1a kl., I vieta, mokytoja Vitalija Skardžiuvienė

Kornelija Paškevičiūtė 3a kl., I vieta, mokytoja Genovaitė Jurėnaitė

Emilija Černauskaitė 1d kl., III vieta, mokytoja Vitalija Skardžiuvienė

Fausta Langaitė  3d kl., III vieta,  mokytoja Genovaitė Jurėnaitė

 

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

Danielė Krivickaitė 3d kl., II vieta, mokytoja Birutė Lasauskienė

 

2. Mokinių pasiekimai kituose konkursuose, olimpiadose Adventur geografijos žinių konkurso „pažink Lietuvą ir pasaulį” nugalėtojai

Nedas Stankevičius 1a kl., I laipsnio nugalėtojas, mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

Erlinga Kotryna Eidintaitė 2c kl., III laipsnio nugalėtoja, mokytoja Asta Stipinienė

Domantas Vareika 2b kl. ,III laipsnio nugalėtojas, mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

Neda Paušaitė 3c kl., III laipsnio nugalėtoja, mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

Monika Tinterytė 4a kl.,III laipsnio nugalėtoja ,mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

 

Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olimpis 2020-rudens sesija“ 

Vilija Ranonytė, 3c kl.:

I laipsnio diplomas už puikų rezultatą anglų kalbos konkurse,

III laipsnio diplomas už puikų rezultatą matematikos konkurse;

Akvilė Kačenauskaitė,3a kl.:  

II laipsnio diplomas už puikų rezultatą anglų kalbos konkurse,

II laipsnio diplomas už puikų rezultatą lietuvių  kalbos ir literatūros konkurse,

III laipsnio diplomas už puikų rezultatą matematikos konkurse,

III laipsnio diplomas už puikų rezultatą biologijos konkurse.

 

Respublikinis informatikos konkursas moksleiviams „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

Fausta Langaitė 3d kl., I vieta , piešinio kategorija.

 

Respublikinis kalėdinių ir naujamečių kompiuterinių atvirukų konkursas moksleiviams  „Žiemos fantazija“  

Rugilė Paliukėnaitė 1a kl., laureatė, atvirukų kategorija

 


 

Atnaujinta: 2022-06-16
  • ŠVENČIAM ŠIMTMETĮ!         
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25