Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

Socialiniai mokslai

Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2018 metais

 

Istorija

 

Ieva Kondrotaitė  4e  kl.     mokytojas  Saulius Skardžius

28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10-12 kl.), rajoniniame etape I vieta.

 

Aistė Mažuolytė   4c kl.     mokytojas  Saulius Skardžius

28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10-12 kl.), rajoniniame etape II vieta.

 

Rokas Stuogis  3a kl.      mokytojas  Saulius Skardžius

28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10-12 kl.), rajoniniame etape I vieta.

 

Raminta Januškevičiūtė  4b kl.      mokytoja  B. Palijanskienė

Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija, III vieta.

 

Kristina Isajevaitė  4b kl.      mokytoja  B. Palijanskienė

Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija, I vieta.

 

Ekonomika

 

Dominykas Šlekys  4c kl.     mokytoja Asta Stipinienė.

24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada (11-12 kl.), rajone III vieta, regione I vieta, respublikinio etapo dalyvis.

 

Ieva Kondrotaitė 4e kl.   mokytoja Asta Stipinienė

24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada (11-12 kl.), rajone I vieta.

 

Vakaris Vaičekonis  3b kl.   mokytoja Asta Stipinienė

24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada (11-12 kl.), rajone II vieta, respublikinio etapo nugalėtojas.

 

Geografija

 

Jonas Kaziliūnas   3c kl.    mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl), rajoniniame etape I vieta.

 

Greta Šimeliūnaitė   2e kl.    mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl), rajoniniame etape III vieta.

3-ioje geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone III vieta.

 

Nerilė Švedavičiūtė   2a kl.    mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl), rajoniniame etape III vieta.

 

Nojus Jereminas   1a kl.     mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

3-ioje geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone I vieta.

 

Jokūbas Ogintas   4c kl.     mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

3-ioje  geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone II vieta.

 

Andželika Grybaitė  3b kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

3-ioje  geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone I vieta.

 

Dominykas Adomaitis 4c kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

3-ioje  geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone I vieta.

 

Agnė Strelčiūnaitė 1b kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

3-ioje  geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone II vieta.

 

Martynas Bagdonas  4e kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija,  II vieta.

Atnaujinta: 2022-01-18
  • 1922-2022 Prisiminimų dėžutė
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25