Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

Gamtos mokslai

Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2018 metais

 

Gamtos mokslai

 

Augustas Druceika  2b kl. mokytoja Nerutė Augustonytė

Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinis etapas, apdovanotas pagyrimo raštu.

 

Ugnė Gabrytė  2b kl. mokytoja Nerutė Augustonytė

Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinis etapas, apdovanota pagyrimo raštu.

 

Dovydas Tribuišis 2a kl.

Geriausiai atliko 2018 m. nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis iš gimnazijos 2 klasės mokinių.

 

Matas Gudliauskas 1b kl.

Geriausiai atliko 2018 m. nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis iš gimnazijos 1 klasės mokinių.

 

Chemija

 

Kristupas Jakubonis  1d kl. mokytoja Birutė Triabienė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Kristupas Jakubonis  2d kl. mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape I vieta.

 

 Agnė Strelčiūnaitė  1b kl.     mokytoja Birutė Triabienė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Agnė Strelčiūnaitė  2b kl.   mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape II vieta.

 

Nojus Jereminas  1a kl.     mokytoja Birutė Triabienė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas II vieta. 

 

Faustas Linkevičius  2c kl.      mokytoja  Nerutė Augustonytė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Tadas Kiaunė  2e kl.     mokytoja  Nerutė Augustonytė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Tadas Kiaunė  3e kl.     mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape I vieta.

 

Austėja Miliūtė  3d kl.      mokytoja Birutė Triabienė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Austėja Miliūtė   4d kl  mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape III vieta.

 

Konstantinas Katuškevičius  3e kl.     mokytoja Birutė Triabienė

 56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Konstantinas Katuškevičius  4e kl.  mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape II vieta.

 

Viltė Tamulionytė  3b kl.     mokytoja Birutė Triabienė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas III vieta.

 

Nojus Vaičekonis   4e kl.     mokytoja Birutė Triabienė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Milda Beatričė Balaišytė  4a kl.     mokytoja Birutė Triabienė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Martynas Bagdonas  4e kl.     mokytoja Birutė Triabienė

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, rajoninis etapas I vieta.

 

Kornelija Paškevičiūtė  1a kl.   mokytoja  Nerutė Augustonytė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape I vieta.

 

Matas Gudliauskas  1b kl.   mokytoja  Nerutė Augustonytė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape II vieta.

 

Rugilė Katauskaitė  1b kl.      mokytoja  Nerutė Augustonytė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape II vieta.

 

Martynas Mažuolis  2d kl.     mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape III vieta.

 

Martynas Balčiūnas  2d kl.      mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape III vieta.

 

Ugnė Gabrytė 3b kl.      mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape II vieta

 

Aistė Jarašiūnaitė  3b kl.       mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape III vieta.

 

Ovidija Šataitė  4c kl.   mokytoja Birutė Triabienė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.),  mokyklos etape I vieta.

 

Biologija

 

Dovydas Tribuišis  1a kl.      mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta. 

 

Simonas Kaziliūnas  1a kl.      mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

51-ojiLietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta.

 

Martynas Balčiūnas 1d kl.     mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

 

Martynas Balčiūnas  2d kl.  mokytojas Egidijus Petrulis

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape I vieta.

 

Vaida Varnauskaitė  1c kl.     mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta.

 

Tadas Kiaunė  2e kl.       mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta, respublikinio etapo dalyvis.

 

Tadas Kiaunė  3e kl.       mokytojas Egidijus Petrulis

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape I-III vietos.

 

Povilas Ščepanovič  2e kl.     mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta.

 

Aistė Židonytė  2a kl.     mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

 

Aistė Židonytė  3a kl.  mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape I-III vietos.

 

Lukas Vaitaitis 2d kl.     mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta.

 

Jonas Kaziliūnas  3c kl.     mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta.

 

Austėja Miliūtė  3d kl.    mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta.

 

Austėja Miliūtė  4d kl.    mokytojas Egidijus Petrulis

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape I vieta.

 

Eligijus Kulevičius  3e kl.     mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

 

Ovidija Šataitė  3c kl.      mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta.

 

Ovidija Šataitė 4c kl.       mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape III vieta.

 

Aida Leimontaitė  3b kl.    mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta.

 

Nojus Vaičekonis  4e kl.     mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta, respublikinio etapo dalyvis.

 

Martynas Bagdonas 4e kl.    mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta.

 

Agnė Baliūnaitė  4b kl.    mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

 

Daugvydas Stepanovas 4c kl.    mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta.

 

Viktorija Vaičeliūnaitė  4b kl.    mokytojas Egidijus Petrulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta.

 

Gustas Filmanavičius 1b kl.   mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape I vieta.

 

Kornelija Paškevičiūtė 1a kl.   mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape II vieta.

 

Rugilė Katauskaitė  1b kl.   mokytoja Rūta Lukošiūnaitė 

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape II vieta.

 

Astijus Kurlinskas  2a kl.   mokytoja Rūta Lukošiūnaitė 

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape II vieta.

 

Martynas Rasikevičius  2c kl.   mokytojas Egidijus Petrulis

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape III vieta.

 

Matas Merkelis 3a kl.   mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape I-III vietos.

 

Gabrielė Gudaitė  4a kl.   mokytoja Rūta Lukošiūnaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape II vieta.

 

Viltė Tamulionytė  4b kl.  mokytojas Egidijus Petrulis

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), mokyklos etape III vieta.

 

Fizika

 

Martynas Rasikevičius 1c kl.     mokytoja Ligita Vainauskienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta.

 

Martynas Balčiūnas 1d kl.       mokytoja Ligita Vainauskienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

 

Kristupas Jakubonis 1d kl.     mokytoja Ligita Vainauskienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta.

 

Martynas Mažuolis 1d kl.     mokytoja Ligita Vainauskienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta. 

 

Povilas Ščepanovič  2e kl.     mokytoja Ligita Vainauskienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta. 

 

Dominykas Dulevičius  2e kl.     mokytoja Ligita Vainauskienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

 

Aistė Židonytė  2a kl.     mokytoja Dalija Kontenienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

 

Tadas Kiaunė 2e kl.    mokytoja Ligita Vainauskienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas III vieta.

 

Benas Janušonis  3e kl.     mokytoja Danutė Užuotienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta.

 

Vakaris Vaičekonis  3b kl.     mokytoja Danutė Užuotienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

 

 Nojus Vaičekonis  4e kl.     mokytoja Dalija Kontenienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas I vieta, respublikinio etapo dalyvis.

 

Dominykas Adomaitis  4d kl.       mokytoja Danutė Užuotienė

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada  (9-12 kl.), rajoninis etapas II vieta.

Atnaujinta: 2022-06-16
  • ŠVENČIAM ŠIMTMETĮ!         
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25