Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

Socialiniai mokslai

Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2017 metais

 

Istorija

 

Ieva Venskevičiūtė 2b kl.

Edukacinis konkursas „Olympis“ 2017 istorijos III vieta, chemijos padėkos raštas.

 

Jonas Kaziliūnas 2c kl.   mokytojas Marius Skardžius

Enrika Lazickaitė 4a kl.

Agata Navalinskaitė 2c kl.

Karolina Vėberytė 2c kl.

Rokas Stuogis 2a kl.

Girdas Stukis 2c kl.

Respublikinis žaidimų kūrimo konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės kovų ir valstybės gynybos istorijai.Žaidimas ,,Nepriklausomybės kovos Pasvalio krašte“, III vieta.

 

Kotryna Kraptavičiūtė 4b kl.   mokytoja Birutė Palijanskienė

Konstitucijos egzaminas, rajoninis etapas I vieta.

 

Giedrė Šedytė 4b kl.   mokytoja Birutė Palijanskienė

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada, I vieta gimnazijoje.

 

Gabija Balzarevičiūtė 4c kl.   mokytojas Gediminas Žardeckas

27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, rajoninis etapas, III vieta.

 

Živilė Marčiukaitė 4a kl.   mokytojas Gediminas Žardeckas

Lietuvos istorijos žinovas, gimnazijoje I vieta.

 

Modestas Rimeikis 4d kl.   mokytojas Gediminas Žardeckas„Olympis“ (rudens ir pavasario sesijos), II ir III laipsnio diplomai.

 

Lukas Vanagas 4d kl.   mokytojas Gediminas Žardeckas

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada, gimnazijoje II vieta.

 

Aistė Mažuolytė 3c kl.   mokytojas Saulius Skardžius

27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, gimnazijoje I vieta, rajone I vieta. 27-osios Lietuvos mokinių istorijos respublikinės olimpiados dalyvė.

 

Martynas Bagdonas 3e kl.   mokytojas Saulius Skardžius

27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, rajone II vieta.

 

Ieva Kondrotaitė 3e kl.   mokytojas Saulius Skardžius

27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, rajone II vieta.

 

Ekonomika

 

Arnas Petrėnas 4b kl.   mokytoja Asta Stipinienė.

23-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo respublikinės olimpiados dalyvis.

 

Geografija

 

Jonas Kaziliūnas 2c kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

Geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone I vieta tarp 10-okų. Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas – 10 vieta iš 94 dalyvių. Edukacinis konkursas „Olympis“ 2017 geografijos II vieta, biologijos II vieta.

 

Matas Palaima 4b kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

29–oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, mokyklos etapas I vieta, rajoninis etapas I vieta. Geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone I vieta tarp 12-okų.

 

Dominykas Adomaitis 3d kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

29–oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, rajoninis etapas II vieta.Geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone II vieta tarp 11-okų.

 

Gabija Šulčiūtė 4a kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

29–oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, rajoninis etapas III vieta.

 

Ovidija Šataitė 2c kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

Geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone II vieta tarp 10-okų.

 

Jokūbas Ogintas 3c kl.   mokytoja Rasa Šimoliūnaitė

Geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone III vieta tarp 11-okų.

 

Jonas Matas Buckle 3e kl.

Edukacinis konkursas „Olympis“ 2017 geografijos III vieta, biologijos padėkos raštas.

Atnaujinta: 2022-01-18
  • 1922-2022 Prisiminimų dėžutė
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25