Pamokos kitaip. „Mokykla prieš ir po šimto metų“

• Paskelbta: 2022-06-21
  • Kategorija: Ugdymas

PAMOKOS KITAIP

Birželio 17 d. gimnazistai dalyvavo integruotoje dienoje „Mokykla prieš ir po šimto metų“. Pirmiausia, klasės kūrė senų nuotraukų priešistores ir jas suvaidino. Atgijusių fotografijų istorijos priminė įdomiausius faktus ir parodė, kad visais laikais mokykloje vyko įdomus kultūrinis gyvenimas. Vėliau, atsakydami į viktorinos klausimus, mokiniai pasitikrino, ką žino apie savo mokyklą. Smagu, kad dauguma atsakymų buvo teisingi. Po to mokiniai rašė laišką ateities kartoms. Kokia mūsų mokykla bus po šimto metų? Ar mokiniai vis dar rašys ant popieriaus? Ar mokysis iš knygų? Ar vis dar bus organizuojama Tautosakos vakaronė ir kitos tradicinės šventės? Koks tada bus jaunimas? Kaip jie linksminsis? Ar mokės kalbėti savo tarme? Daug klausimų kilo gimnazistams. Baigdami laiškus mokiniai palinkėjo išsaugoti mylimą mokyklą, tradicijas ir mokytojus, nes čia visi kartu augame, įgauname naujų patirčių, išmokstame svarbių dalykų. Tą dieną pamokos baigėsi kitaip – klasių apdovanojimais, Gimnazijos daina, bendra nuotrauka ir šiltu atsisveikinimu – iki rugsėjo, kada vėl visi susitiksime mūsų šimtametėje mokykloje.

• Paskelbta: 2022-06-15
    • Kategorija: Ugdymas
    Antradienį (birželio 14 d.) prasidėjo “Pamokos kitaip” - vyko integruota lietuvi...