Pamokos kitaip

• Paskelbta: 2022-06-15
  • Kategorija: Ugdymas

Antradienį (birželio 14 d.) prasidėjo  “Pamokos kitaip”  -  vyko integruota lietuvių kalbos ir literatūros ir užsienio kalbų pamoka. 1 ir 3 gimnazijos klasių mokiniai mokėsi vykdyti ir pristatyti socialinę apklausą. Klausimai, aišku, buvo apie mūsų gimnaziją. Nors tikrai rimtą apklausą atlikti sutrukdė lietus ir prastos oro sąlygos, tačiau išeitis buvo rasta, pristatymai pavyko puikiai. Mokiniai skambino savo giminaičiams ir pažįstamiems ir kartu priminė, kad gimnazija švenčia 100-o metų jubiliejų.  Visi respondentai labai šiltai prisiminė savo mokyklą, mokytojus, renginius. Todėl sulaukė ir smagių palinkėjimų:

”Linkiu, kad gimnazijos bendruomenė nenustotų generuoti įdomių idėjų ir keltų mūsų gimnaziją vis aukštyn, dirbtų visomis „spėkomis“.

“Gimnazijai palinkėsiu kūrybiškumo, nors jo ir taip daug yra”.

“Stovėti dar 100 metų”.

“Palinkėsiu išlikti tokiai šauniai dar 100 metų”.

“Linkiu, kad ir toliau mokyklą garsintų mokiniai”.

“Darbščių mokytojų, gabių, siekiančių žinių moksleivių”.

Nuoširdūs linkėjimai skambėjo ir iš ukrainiečių, dirbančių ir besimokančių mūsų gimnazijoje.

Pamokose  mokiniai mokėsi dirbti komandomis, ieškoti reikalingos informacijos, nebijoti klausti bei pristatyti bendrą darbą užsienio kalba.

Autorius:
mokytoja Vitalija Kanišauskaitė