Erasmus+ patirtis Ispanijoje

Birželio 12-19 d. Erasmus + dalyviai lankėsi Ispanijoje, Iniestos miestelyje. Tarptautiniame projekte dalyvavo 15 mokinių : Melanija Jovaišytė, Pijus Ranonis,, Gabrielė Stapulionytė, Ugnė Baronaitė, Andrius Baliūnas, Augustas Šamelis, Justinas Griškevičius, Emilė Stuogytė, Rūta Preidžiūtė, Justinas Berginas, Samanta Baronaitė, Akvilė Bedalytė, Andrėja Kauneckaitė, Aida Lauraitytė, Gabriela Zamalytė bei 5 mokytojai : Inga Špokavičienė, Neringa Bitinienė, Rasa Mikniuvienė, Monika Grigaliūnienė, Simona Stapulionienė. Projekto dalyviai turėjo ne tik edukacines- pažintines išvykas į Valensiją, Cuencą, Alarkoną, Albacetę, bet ir įvairias veiklas Iniestos mokykloje. . Mokiniai pristatė savo sukurtus filmukus apie žaliuosius įgūdžius, dalinosi patirtimi, klausėsi ispanų mokinių pranešimų ekologine tematika. Mokytojai susipažino su mokyklos bendruomene , infrastruktūra, ugdymo sistema, klausėsi apie žaliuosius įgūdžius, dalinosi savąja patirtimi vieni su kitais. Taip pat lankėsi merijoje, kur meras pristatė Iniestos miestelio istoriją, gyvenimo subtilybes. Tai buvo įsimintinas laikas visiems Erasmus + dalyviams, nes susipažino su Ispanijos kultūra, švietimu, bet ir patobulino savarankiškumo, bendravimo anglų kalba, organizacinius įgūdžius.