Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

Gimnazijoje startavo Erasmus+ projektas!

Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. mūsų gimnazijoje startavo Erasmus+ trumpalaikis mobilumo projektas darbuotojams ir mokiniams „Kurkime savo ateitį dabar!”, kuris yra vykdomas kartu su Ispanijos mokykla INSTITUTO DE ENSEÑANZA SECUNDARIA CAÑADA DE LA ENCINA. Šio mainų projekto tikslai yra:

Ø  Patobulinti mokytojų skaitmenines kompetencijas ir įgūdžius stebint veiklą ir pamokas Ispanijoje. Motyvuoti pedagogus tobulinti tai, ko išmoko per pandemiją bei toliau mokytis naujovių.

Ø  Motyvuoti gimnazijos mokytojus tobulėti stebint pamokas/veiklas ir išmokti naujų mokymo metodų ir būdų, kurie patobulintų profesinius gebėjimus ir prisidėtų prie mokinių mokymosi motyvacijos/pažangos kėlimo.

Ø  Plėsti gimnazijos bendruomenės supratimą apie žaliuosius įgūdžius ir išmokti daugiau gyvenimiškų įgūdžių ir paversti juos įpročiais, kad sumažinti žalingą gamtai vartotojiškumą ir besaikiškumą.

Projekto metu numatyti du savaitės trukmės vizitai:

Ø  Ispanijos mokytojų ir mokinių delegacijos vizitas ir darbas mūsų gimnazijoje (2022 m. kovo mėn.)

Ø  Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos mokytojų ir mokinių vizitas ir projekto tikslų įgyvendinimo darbai Ispanijos mokykloje (2022 birželio mėn.).

Autorius:
Inga Špokavičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos