„Verslo idėjų konkursas“

• Paskelbta: 2021-12-13
  • Kategorija: Konkursai

Lapkričio 18 - 26 d. gimnazijoje vyko „Verslo idėjų konkursas“, kuriame dalyvavo antrų klasių mokiniai. Konkursą organizavo 4B klasės mokinės Denisa Trimakaitė ir Goda Paliokaitė. Mokiniai susibūrę į komandas sugeneravo 28 verslo idėjas. Po pirminio vertinimo atrinktos šešios verslo idėjos buvo vertinamos profesionalų komisijos, kurią sudarė verslininkai iš Pasvalio, Biržų, Vilniaus ir net Tenerifės. Vienas iš vertintojų Žilvinas Butkevičius – verslininkas, asmeninio tobulėjimo treneris, atsiuntė išsamų video vertinimą su komentarais ir patarimais komandoms. Konkurso nugalėtojais paskelbti: Pirmoji vieta - 2C klasės mokiniai Kajus Timofejevas ir Lukas Kubiliūnas. Jų verslo idėja - šiaudeliai, gaminami iš džiovintų bananų. Antroji vieta - 2A klasės mokiniai Pranas Bitinas, Nedas Stankevičius ir Eitvydas Beltė. Vaikinų idėja susijusi su trumpalaikiu darbu, be įpareigojančių sutarčių su darbdaviu. Trečioji vieta - 2B klasės mokinės: Irūna Merkelytė ir Darija Grybytė, kurios pristatė potyrių muziejus idėją. Dėkojame komisijos nariams ir rėmėjams: Kostui Butkui – Pasvalio kempingo vadovui; Joviltui Cibui - Biržų restorano/baro „TIPAS“ savininkui, Žilvinui Butkevičiui – verslininkui, asmeninio tobulėjimo treneriui, Nerijui Murauskui – asmeninių finansų konsultantui, Indrai Grybienei – „Sumanus vairavimas“ vairavimo mokyklos įkūrėjai. Geriausiai konkurse pasirodžiusios komandos apdovanotos rėmėjų prizais, o visi dalyviai padėkos raštais.