Projektas „ISM Verslo klasė"

Projekto metu mokiniai turės puikią galimybę susipažinti su ISM universiteto dėstytojais, savo srities ekspertais iš prestižinių JAV ir Europos universitetų, įgyti naujų žinių bei pasinaudoti praktikų konsultacijomis. Rugsėjo 30 d. gimnazijoje lankėsi ISM rektorius Dalius Misiūnas ir bendravo su gimnazistais apie SVAJONĘ karjeros planavimo kontekste. Rektorius išskyrė 4 kryptingus etapus, padedančius tai pasiekti, todėl dalinamės šia žinute su visais. 1. Vienu sakiniu apibrėžkite savo svajonę; 2. Paverskite savo svajonę tikslu ir planu; 3. Įvardinkite dalykus, kurie gali sutrukdyti siekti svajonės; 4. Sekite progresą ir džiaukitės pasiekimais. Dažnai siekti svajonės mus stabdo baimė klysti (angl. fail). Rektorius akcentavo, kad būtent klaidos, iššūkiai mus vis labiau priartina prie sėkmės – First Attempt In Learning! Svarbu viską daryti nuosekliai ir kiekvieną klaidą paversti sėkme. Ačiū sakome ir Artūrui Solovejui (studentų priėmimo vadovui) už išsamų “step by step” stojimo ir studijų proceso ISM universitete pristatymą! Nesuklysime sakydami, kad rektoriaus ir priėmimo vadovo talentas bendrauti su tokia didele auditorija, prikaustė visų pranešimą klausiusių gimnazistų dėmesį!