Puikūs gimnazistų rezultatai nacionaliniame viktorinų žaidime!

Lapkričio 17, 22 ir 24 dienomis Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos jungtinė pirmų ir antrų klasių mokinių komanda ,,Džiunglių dėsnis’’ dalyvavo nacionaliniame viktorinų žaidime ,,Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo’’. Viktorinų žaidimų klausimai buvo parengti pagal anksčiau įvardintas temas ir susieti su ekologija, aplinkosauga bei kitais gamtos mokslais. YouTube platformoje vykusioje viktorinų serijoje dalyvavo mokinių komandos iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazistai: Emilis Mykolas Ščepanovič, Kostas Prielaidas, Vainius Isajevas, Justas Trinskis, Matas Venclovas, Melanija Jovaišytė, Giedrė Ubavičiūtė ir Pijus Ranonis - aktyviai dalyvavo visuose trijuose žaidimuose ir pasiekė puikių rezultatų. Iš 74 dalyvavusių komandų ,,Džiunglių dėsnis’’ užėmė 6 vietą!

Autorius:
Melanija Jovaišytė